Santander Leasing S A.

Nie na samym zakupie auta kończą się związane z nim wydatki. Z naszego najnowszego raportu „Polak w swoim aucie” wynika, że 4 na 10 Polaków za najbardziej obciążającą dla portfela uważa naprawę usterek. Skorzystaj ponownie z leasingu i odbierz premię za lojalność. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji – Instrukcję logowania do Portalu Klienta Multirent znajdziesz poniżej. Tymczasem zespół redakcyjny pracuje nad kolejnymi wydaniami magazynu Fleet oraz intensywnie wspiera promocję plebiscytu Fleet Derby 2020. Pozostajemy z Państwem w kontakcie mailowym i telefonicznym.

Santander Consumer Multirent udostępnia Portal Klienta Multirent

W ostatnich latach rynek motoryzacyjny przeszedł przez wiele trudności. Najpierw podczas pandemii wiele fabryk wstrzymało produkcję aut, następnie pojawił się problem niedoboru półprzewodników, a potem wybuchła wojna w Ukrainie, która wpłynęła na braki różnych komponentów. Elastyczny leasing z opłatą wstępną 0zł, odkurzaczem samochodowym i bonem na myjnię w prezencie. Zyskaj bezpośredni dostęp do dokumentów i fakturoraz szybszą obsługę złożonych wniosków.

Leasing czy pożyczka – co wybrać?

Za pomocą jednego kliknięcia mogą też przejść do AutoSalonu i wybrać odpowiedni dla siebie pojazd, i jego finansowanie w tym samym miejscu, bez potrzeby dodatkowej rejestracji czy wylogowywania się z platformy. Loan Magazine to nośnik informacji online z zakresu wiedzy o rynku consumer finance, ofertach bankowych oraz pożyczek pozabankowych. Ostatnie miesiące w Lexatrade –zetelne opinie i informacje o brokerze gospodarce przebiegają pod znakiem rosnących stóp procentowych, inflacji oraz niepewnej sytuacji geopolitycznej. Każde z tych zjawisk w różnym stopniu potęguje niepewność oraz powoduje zaciskanie budżetów firm i konsumentów. Może to również zwiększać obawy części osób przed podejmowaniem zobowiązań finansowych, zwłaszcza długoterminowych, jednak czy słusznie?

Chcesz płacić niższą ratę?

AutoSalon to miejsce, w którym wybierzesz pojazd do swojej firmy i sposób na jego sfinansowanie bez wychodzenia z domu. Pojazd możesz odebrać już nawet 4 dnia roboczego od wydania pozytywnej decyzji leasingowej. Staramy się, by procedura była jak najszybsza i jak najprostsza. Tak, chętnie zorganizujemy dla Ciebie prezentację wybranego pojazdu podczas połączenia wideo. Wygodnie i bezpiecznie – od wyboru pojazdu do złożenia wniosku leasingowego przez internet. Wybierz elastyczne finansowanie pojazdu, które napędzi Twój biznes – bez opłaty wstępnej i nawet do 60 miesięcy.

  1. W trudniejszych sytuacjach, w których mimo powyższych możliwości klient i tak nie będzie w stanie spłacać rat, rozwiązaniem może być wcześniejsze zakończenie leasingu.
  2. Każde z tych zjawisk w różnym stopniu potęguje niepewność oraz powoduje zaciskanie budżetów firm i konsumentów.
  3. Co więcej, za pomocą jednego kliknięcia mogą przejść do AutoSalonu i wybrać odpowiedni dla siebie pojazd, i jego finansowanie w tym samym miejscu, bez potrzeby dodatkowej rejestracji czy wylogowywania się z platformy.
  4. Proste zasady, szybka decyzja i szeroki pakiet ubezpieczeń dla Twojego komfortu.
  5. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji – Instrukcję logowania do Portalu Klienta Multirent znajdziesz poniżej.
  6. Możesz ubiegać się o leasing nawet od pierwszego dnia prowadzenia swojej działalności.

Huawei prezentuje innowacje w Dubaju: nowe smartwatche, MateBook X Pro, MatePad 11.5” S i więcej!

Dodatkowo akceptowane są inne działalności rejestrowane np. Komornik, rolnik, szkoły, kluby sportowe, fundacje itp. Nie istnieje jednak możliwość przeprowadzenia cesji na osobę prywatną. Współpracujemy z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, m.in.

Co zawiera raport BIK – jakie informacje trafiają…

To rozwiązanie pozwala na rezygnację z załatwiania większości spraw w obiegu papierowym czy mailowym. Od teraz każdy, kto posiada umowę w Santander Consumer Multirent zyskuje dostęp do swoich umów i ich szczegółów przez Portal Klienta. W każdej chwili może zdalnie składać wnioski w dowolnej sprawie z poziomu swojego konta oraz na bieżąco monitorować na jakim etapie jest ich realizacja. Pozwala to przyspieszyć proces obiegu dokumentów, zwłaszcza że w przeciwieństwie do poprzedniej wersji serwisu, komunikacja na linii klient-pracownik toczy się wyłącznie na portalu. Użytkownik ma więc możliwość na bieżąco odczytywać i odpowiadać na ewentualne zapytania lub prośby o dodatkowe informacje przekazywane mu przez leasingodawcę bez konieczności kontaktowania się z nim w inny sposób. Wniosek o wcześniejsze zakończenie umowy również można złożyć przez Portal Klienta Multirent.

Ekspert w finansowaniu pojazdów

Odejście klienta oczywiście nigdy nie jest zjawiskiem pożądanym, jednak dobremu leasingodawcy powinno zależeć przede wszystkim na tym, żeby pokazywać mu, że to właśnie jego potrzeby liczą się najbardziej. Dzięki temu istnieje szansa, że gdy sytuacja się polepszy, ponowi się z nim współpracę. Santander Consumer Multirent uruchomił nową platformę do obsługi posprzedażowej.

Proste zasady, szybka decyzja i szeroki pakiet ubezpieczeń dla Twojego komfortu. Twoją umowę wyślemy w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas pełnej dokumentacji leasingowej. List dostaniesz na podany przez Ciebie adres korespondencyjny. Aby sprawdzić decyzję, w większości przypadków, wystarczy podanie danych firmy i złożenie wniosku.

Pojawi się również opcja podglądu zgłoszonych szkód komunikacyjnych, a w razie wątpliwości czy pytań klient otrzyma dodatkową opcję kontaktu z pracownikiem call center za pomocą minichatu. Kolejnym etapem rozwoju platformy będzie udostępnienie klientom aplikacji mobilnej, umożliwiającej załatwianie spraw za pośrednictwem smartfona. W kolejnym etapie rozwoju portalu, klienci otrzymają także dostęp do pełnej obsługi ubezpieczeń i produktów dodatkowych np. Pojawi się też opcja podglądu zgłoszonych szkód komunikacyjnych, a w razie wątpliwości czy pytań klient będzie miał dodatkową możliwość kontaktu z pracownikiem call center za pomocą minichatu. – Istnieje wiele opcji, dzięki którym można utrzymać leasing mimo przejściowych kłopotów, a w ostateczności zdecydować się na wcześniejsze zakończenie umowy bądź cesję.

W trakcie składania wniosku, po wyborze opcji „Ubezpieczenie dostępne w ofercie Santander Consumer Multirent”, możesz zapoznać się z ofertą ubezpieczenia dla wybranego pojazdu. Możesz skorzystać z wielu ciekawych opcji – nie tylko obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu, ale też na życie – czy na wypadek zachorowania na COVID-19. Santander Consumer Multirent poinformował o uruchomieniu Portalu Klienta. Nowa platforma umożliwi klientom załatwianie w pełni online większości spraw związanych z obsługą ich umów leasingowych. Po otwarciu wirtualnego salonu samochodowego pod nazwą AutoSalon pod koniec ubiegłego roku, Santander Consumer Multirent robi kolejny krok w digitalizacji i udostępnia Portal Klienta Multirent.

Możesz ubiegać się o leasing nawet od pierwszego dnia prowadzenia swojej działalności. Wybór samochodu i finansowanie w pełni online,bez konieczności wychodzenia z domu. Połącz bezpieczeństwo z ekologią i wybierz korzystny leasing Premium Green Car na samochód elektryczny. Dbając o środowisko zyskujesz niezależność i bezpieczeństwo dla siebie i swoich bliskich.

Następnie Santander Consumer Multirent przesyła symulację rozliczenia umowy obejmującą wymaganą kwotę do spłaty. Klient powinien podjąć decyzję o wykupie Recenzje Forex brokera Lexa Trade w ciągu 7 dni. Jeśli zaakceptuje warunki, przygotowujemy rozliczenie umowy oraz porozumienie rozwiązujące zobowiązanie, które mu udostępniamy.

Klient ma od tej chwili tydzień na podpisanie i odesłanie dokumentów oraz uiszczenie wymaganej wpłaty na rachunek leasingodawcy – dodaje Wojciech Antosz, Kierownik Zespołu Obsługi Klienta z Santander Consumer Multirent. – Należy dołączyć do niego również aktualne dokumenty finansowe firmy w zależności od sposobu rozliczania się z urzędem skarbowym. Po pozytywnej ocenie analityka, klient otrzymuje propozycję aneksu do umowy, zawierającą wysokość poszczególnych rat. Następnie pozostaje mu tylko podpisanie i odesłanie dokumentu do leasingodawcy oraz czekanie na nowy harmonogram rat. Sam aneks również można podpisać elektronicznie, co dodatkowo wpływa korzystnie na szybkość całego procesu. W przypadku cesji nowy klient przejmuje pojazd wraz z ratami pozostałymi do spłaty i z możliwością wykupu pojazdu po zakończeniu umowy.

Jak tłumaczy ekspert Santander Consumer Multirent, klient, który zdaje sobie sprawę, że koszt leasingu zaczyna przekraczać jego możliwości, nie pozostaje zostawiony samemu sobie. Loan Magazine to nośnik informacji online z zakresu wiedzy o rynku pożyczek pozabankowych. Można tu znaleźć 14 zachowań które tracą pieniądze traderów informacje dotyczące firm jak również poszczególnych marek specjalizujących się w udzielaniu mikropożyczek oraz pożyczek ratalnych oferowanych na polskim rynku finansowym. Przejmującym umowę przy cesji mogą być osoby fizyczne prowadzące działalności gospodarcze i spółki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *