Sebastian Kulczyk rozstał się po siedmiu latach z żoną, Katarzyną Jordan Czy będzie to najdroższy polski rozwód?

Decyzję o rozwodzie i przyczyny rozstania postanowili utrzymać w tajemnicy. Co ciekawe w 2006 roku także w Londynie podobnie przebiegał rozwód rodziców Sebastiana – Jana i Grażyny Kulczyków. W kurorcie Antibes na francuskim Lazurowym Wybrzeżu. Zaproszeni goście przylecieli prywatnym samolotem. Jeśli wierzyć tabloidom, panowie zaczęli wieczór kawalerski na stadionie przy ul.

Forbes Polska

Zasiada w radzie polskiego oddziału węgierskiej fundacji Bátor Tábor, która organizuje wakacyjne obozy dla ciężko chorych dzieci. O swoim dzieciństwie Sebastian Kulczyk opowiedział w wywiadzie dla magazynu “Forbes” w 2015 r. O życiu prywatnym Sebastiana Kulczyka nie wiadomo wiele.

Kolejny rozwód w rodzinie Kulczyków? Magazyn ujawnił szczegóły

W końcu to rodzice znają najlepiej swoje dzieci. Katarzyna Jordan-Kulczyk założyła spółkę Visteria, która w 2017 roku została partnerem biznesowym wydawnictwa Condé Nast i otrzymała licencję na wydawanie polskiej edycji Vogue. W lutym 2019 roku Jordan-Kulczyk założyła spółkę Osnova, wydającą literaturę faktu[2]. Jest także mecenaską sztuki[2][3] oraz prowadzi działalność dobroczynną[2][4].

Czy żona Sebastiana Kulczyka będzie mu pomagać w firmie? Kim jest Katarzyna Jordan? ZDJĘCIA

Po rozwodzie z Katarzyną Jordan, na próżno szukać informacji o jego nowych relacjach. Jakiś czas temu mówiło się o tym, że jego nową miłością była modelka Katarzyna Danysz, jednak para nigdy nie potwierdziła plotek. W życiu zawodowym Kulczyk wciąż działa bardzo prężnie. Po rozwodzie Katarzyna Jordan skupiła się na pracy. Została członkinią rady nadzorczej polskiego Vogue’a. Po pewnym czasie związała się również z multimilionerem Grzegorzem Jankielewiczem.

Sebastian Kulczyk z piękną żoną na salonach. To rzadki widok! Katarzyna Jordan też jest córką bogacza

Wcześniej, w maju, przyszli na imprezę magazynu Glamour. Sebastian Kulczyk zwyczajnie nie ma czasu na lansowanie się na imprezach. Pozycję na światowym rynku producentów sody i 2.

  1. Katarzyna Jordan jest córką poznańskiego biznesmena, Krzysztofa Jordana.
  2. Nic dziwnego, że para bogaczy wywołała ogromne poruszenie.
  3. Jak podaje Flesz, po siedmiu latach odbywa się już trzecia, ostatnia rozprawa rozwodowa pary.
  4. Katarzynę Jordan, córkę poznańskiego biznesmana Krzysztofa Jordana poznał na długo przed tym, jak zaczęli być parą.
  5. Pozostałe mają pasować do układanki nowego Ciechu.

Zaskoczenie było tym większe, że para pojawiła się tego wieczoru na drugiej imprezie. Kulczyk i Jordan wybrali się także na premierę nowego kalendarza marki “Yes”. Piękna małżonka biznesmena była niewątpliwie w centrum uwagi, a fotografowie nie odstępowali pary na krok. Oni jednak nie pchali się na ściankę do zdjęć. W sieci trudno znaleźć więcej szczegółów na temat jej życia zawodowego, a tym bardziej prywatnego.

Czy to będzie najdroższy rozwód w historii polskiego show biznesu?

Sebastian i Katarzyna pobrali się zaś w 2010 roku na Lazurowym Wybrzeżu, w zamku należącym do Jana Kulczyka. Od tego czasu Sebastian nieraz zabierał żonę na oficjalne gale i imprezy. Na “Kobieta roku Glamour 2011”, pokazie Dawida Wolińskiego i La Manii (firmy należącej do byłej partnerki Jana Kulczyka, Joanny Przetakiewicz). Jordan i Kulczyk przyjaźnili się przez wiele lat, a w 2010 roku postanowili się pobrać. Huczna ceremonia odbyła się w prowansalskim miasteczku Antibes.

Rozwód Katarzyny i Sebastiana był później opisywany w prasie jako “najdroższe rozstanie w Polsce”. Do dziś nie są znane finansowe szczegóły rozwodu, ale można się domyślać, że było co dzielić. Katarzyna Jordan jest córką poznańskiego biznesmena, Krzysztofa Jordana, który m.in.

Jak podał magazyn „Flesz” para jest właśnie w trakcie rozwodu, który odbywa się w Londynie. Obecnie trwa trzecia i ostatnia rozprawa w tej sprawie. Oboje od dawna mieszkali i prowadzili swoje interesy w Wielkiej Brytanii.

– Jesteśmy gotowi od strony formalnej i logistycznej na budowę elektrociepłowni, z której będziemy pozyskiwać parę. Byłaby to inwestycja sfinansowana przez zewnętrznego partnera, a my zagwarantowalibyśmy odbiór pary w kontrakcie długoterminowym. Obecnie potrzebne są konkretne działania legislacyjne przygotowane przez tamtejszy rząd, uwzględniające też rozwiązania unijne. – Nie wykluczamy, że w poszukiwaniu zwiększenia skali i efektywności w naszym portfolio aktywów pojawią się biznesy poza Europą – zapowiada Jakubowicz. „Ewentualne konkretne plany” zawarł w nowej strategii, tym razem na lata 2022–2024, którą zaprezentuje pod koniec marca. Tak najlepiej podsumować Katarzynę, choć nawet te określenia nie oddają naprawdę tego, jaka jest.

Zdaje się, że w przypadku tej dwójki możemy pisać już o romantycznej relacji. Fotoreporterom udało się bowiem przyuważyć, jak para trzyma się czule za ręce podczas przechadzki po Łazienkach. W czwartkowe popołudnie oczy całej Warszawy zwrócone były w kierunku Łazienek, gdzie odbywała się uroczysta kolacja charytatywna na rzecz Ukrainy. Jerzy Starak i Anna Woźniak-Starak, jedni z najbogatszych ludzi w Polsce, też stosunkowo rzadko pojawiają się na ściankach.

Jesteśmy paneuropejskim właścicielem i operatorem aktywów, ale z globalnymi ambicjami – mówi Dawid Jakubowicz, prezes Ciechu. Spółka sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach, na wszystkich kontynentach. Fabryki ma w Polsce, Niemczech i Rumunii, w Rumunii i Hiszpanii spółki dystrybucyjne.

Wcześniej w mediach rozpisywano się na temat wieczoru kawalerskiego Sebastiana Kulczyka, który rzekomo miał rozpocząć się na stadionie w Poznaniu przy ul. Później zaś Kulczyk wraz z gośćmi mieli polecieć do Moskwy. Katarzyna Jordan wraz z przyjaciółkami miała w tym czasie świętować wieczór panieński w Barcelonie. Informacje te nie zostały jednak nigdy potwierdzone.

Następnie założył, istniejącą do dziś, agencję marketingu interaktywnego GoldenSubmarine[8]. Przez rok, w okresie 2009–2010, pracował w Londynie dla amerykańskiego Dow Jones Industrial Average testy All-czas highs banku inwestycyjnego Lazard, a następnie w dziale mediów cyfrowych Sony BMG w Nowym Jorku. Ale Dominika Kulczyk wiele osiągnęła również na własną rękę.

Sebastian Kulczyk to manager i przedsiębiorca, syn polskiego biznesmena, Jana Kulczyka, który przez lata plasował się na 1. Brytyjczycy mają Kate Middleton i Williama. Jaki kraj, taka monarchia – my mamy Poważne wykolejenie pociągu zmusza szkoły i firmy do ewakuacji w społeczności Texas córkę milionera Dominikę Kulczyk i jej męża księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Dziedziczka fortuny Kulczyka zajmuje wspólnie z małżonkiem 94. Miejsce w rankingu Najbogatszych Polaków 2011 r.

Jak zaznaczają analitycy, wyniki finansowe trudno porównywać wprost ze względu na złożoność biznesów zagranicznych graczy, ale wydaje się, że Ciech wpisuje się w branżowe trendy. Prezes zapewnia, że pozycja Ciechu w branży jest stabilna. W ostatnich kilkunastu latach upadło 10 liczących się graczy rynku sody. Turecki Ciner dzięki nowym inwestycjom wychodzi na rynek amerykański i wypełnia lukę na chińskim, ale jego moce produkcyjne pozwolą też na dalsze rozpychanie się w Europie.

Żona Sebastiana Kulczyka, jednego z najbogatszych ludzi w Polsce, unika bywania na stołecznych salonach. Katarzyna Jordan-Kulczyk jest osobą zapracowaną i nie ma czasu na imprezy. Trochę szkoda, bo mogłaby być ich wielką ozdobą. Katarzyna jest nie tylko piękną kobietą, Biden Wygrać Emboldens Bulls jak Rynki Wschodzące Scream Buy ale posiada też własny, oryginalny styl ubierania. Wygląda jednak na to, że życie singielki znudziło się członkini rady nadzorczej polskiego Vogue’a. Jordan przybyła bowiem do restauracji Belvedere w towarzystwie tajemniczego multimilionera Grzegorza Jankielewicza.

Dzieci Dominiki Kulczyk-Lubomirskiej i Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego znajdują pod czujną ochroną. Głośno zrobiło się o nich tuz po narodzinach Weroniki Karli Konstancji, młodszej siostry Jeremiego Sebastiana. W mediach pojawiło się wówczas stwierdzenie, jakoby dziewczynka NIE BYŁA KSIĘŻNICZKĄ. Bardzo rozsierdziło to księcia Jana, który publicznie bronił praw obydwojga swych dzieci do tytułu książąt Lubomirskich-Lanckorońskich herbu Śreniawa.

Jakiś czas temu głośno było o tym, że Sebastian Kulczyk sprzedaje luksusowy jacht swojego ojca. Chodzi dokładnie o 90-metrowy jacht Phoenix 2, uznawany za jeden z najbardziej prestiżowych jachtów na świecie. Został zbudowany na specjalne zamówienie dla Kulczyka w Niemczech. Sebastian, który odziedziczył jacht, niemal w ogóle z niego nie korzystał, dlatego postanowił go spieniężyć. W grudniu 2013, po powrocie ze Stanów Zjednoczonych, został prezesem Kulczyk Investments, firmy będącej fundamentem działalności jego ojca[9].

Każde ich wspólne wyjście było komentowane przez tabloidy, które podkreślały, że Sebastian Kulczyk jest dużo niższy od swojej żony. Z czasem małżonkowie ograniczyli publiczne wystąpienia do minimum. Magazyn “Flesz” poinformował o zakończeniu małżeństwa miliardera. W wieku 19 lat za sto tysięcy złotych otrzymanych od rodziców próbował uruchomić sieć kawiarni internetowych e24.pl. Firma jednak nie odniosła sukcesu na rynku[7].

Jego żona to Katarzyna Jordan, córka poznańskiego biznesmena Krzysztofa Jordana. O ich wystawnym ślubie i przyjęciu weselnym na Lazurowym Wybrzeżu rozpisywały się media. Sebastian i wyższa od niego o pół głowy małżonka z lubością bywają na salonach, na przykład na pokazach mody. 5 czerwca 2010 w prowansalskim miasteczku Antibes ożenił się z Katarzyną Jordan, córką poznańskiego biznesmena z branży budowlanej i medialnej Krzysztofa Jordana[18]. Katarzyna Jordan jest córką Krzysztofa Jordana, poznańskiego biznesmena, prywatnie partnera znanej dziennikarki, Alicji Resich-Modlińskiej. Jest też właścicielem agencji reklamowej i organizatorem turnieju tenisowego Porche Open.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *